TELEFON: +420 736 600 424
E-MAIL: lhorsky@max-sc.cz

Garantujeme vám profesionální služby
a osobní přístup

Nabídneme vám vždy bezpečný a prověřený produkt. I s malou částkou umíme pracovat.

Finanční
poradenství

Nezávislému finančnímu poradenství se věnujeme aktivně již 13 let. Poskytujeme komplexní služby v oblasti pojištění a investic. Naší specializací je však financování bydlení.

Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami, bankami, stavebními spořitelnami a finančními institucemi na českém trhu. Nejsme však propojeni s žádnou z nich a naši finanční poradci tak nejsou svazováni žádnými produktovými plány. Naším cílem je dlouhodobá odborná péče o vaše finanční produkty. Proto máte jistotu, že vám vždy doporučíme produkt, který je výhodný právě pro vás.

Finanční produkty

Hypotéky

V oblasti sjednávání hypotečních úvěrů spolupracujeme se všemi českými bankami. Monitorujeme celý hypoteční trh, a tak zaznamenáme i drobné změny v jednotlivých hypotečních produktech. Proto jsme schopni najít na trhu nejlepší nabídku vyhovující potřebám našich klientů.

Stavební spoření

Stavební spoření je již na ústupu a mnoho klientů si pro své spoření z naší nabídky volí jiné výhodnější produkty. Přesto pro vás stále máme na výběr z nabídky všech stavebních spořitelen a stavební spoření si u nás můžete snadno uzavřít. Stále jsou situace, pro které je stavební spoření vhodnou volbou.

Pojištění

Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami na českém trhu v oblasti životního i neživotního pojištění. Proto máme dostatečný nadhled a pojištění našich klientů spravujeme naprosto nezávisle na pojišťovnách. Žádnou pojišťovnu neupřednostňujeme. Hlavní kritériem při doporučení konkrétního pojistného produktu je jeho vhodnost pro klienta.

Investiční produkty a podílové fondy

Je velmi důležité mít finanční prostředky uloženy tak, aby inflací neztrácely na hodnotě. Máme pro vás v nabídce mnoho prověřených investičních produktů. Investiční poradenství naši klienti velmi oceňují.

Strategický partner

Hlavním partnerem je naše servisní organizace, kterou je společnost Broker Trust.

Broker Trust je největší a nejrychleji rostoucí brokerpool (servisní organizace) pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v České republice. Již 15 let vytváří pevné základy finančně poradenským firmám.

O špičkové zázemí pro více než 2 000 aktivních poradců se denně stará přes 60 profesionálů na centrále společnosti. Rozsah poskytovaných služeb dokresluje téměř 500 finančních produktů v nabídce. To umožňuje spolupracujícím poradcům pokrýt všechny finanční potřeby svých klientů.

Služby Broker Trustu dnes využívají stovky poradenských firem od jednotlivců až po velké síťové firmy. Broker Trust je tak respektovaným partnerem bank, pojišťoven, investičních společností a dalších finančních institucí.