TELEFON: +420 736 600 424
E-MAIL: lhorsky@max-sc.cz

Nové byty v Holicích

Projekt bytového domu spojuje výhody původní zástavby a moderního bydlení

Popis projektu

Původní objekt občanské vybavenosti prošel v letech 2023-2024 celkovou adaptací, v rámci které bylo vytvořeno 9 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk – 2+kk ve dvou nadzemních podlažích. Každá z jednotek má vlastní sklípek umístěný v suterénu bytového domu. Ve dvorním traktu je pak samostatný objekt kolárny.

Pro parkování je k dispozici 5 parkovacích stání, 1 samostatná garáž a jedna dvougaráž. 

Dům je kompletně zateplen a vytápěn sadou kondenzačních kotlů na zemní plyn, výplně otvorů jsou osazeny kvalitními plastovými okny s trojskly. Díky tomu se podařilo dosáhnout velmi nízké energetické náročnosti. Budova je hodnocena v kategorii C – úsporná.

Vybavení

Bytové jednotky jsou kompletně dokončeny, vybaveny kuchyňskými linkami včetně spotřebičů, věšákovými sety v chodbách, šatními skříněmi, případně dalším nábytkem.

Koupelny ve všech bytech jsou moderně zařízeny umyvadlovými sety a sprchovými kouty. Nechybí závěsná WC a příprava pro pračku.

Lokalita

V samotných Holicích už lepší nenajdete! Jste v samotném centru města – naproti poště, dvěma základním školám a mateřské škole, městský úřad,  autobusové nádraží a supermarket Qanto za rohem, náměstí s poliklinikou 200 metrů.

Krajská města Pardubice a Hradec Králové do 15 minut autem nebo pravidelnými spoji autobusem a vlakem.

Bytový dům


Energetická
náročnost

Podmínky úhrady kupní ceny a možnosti financování

Kupní cena se skládá ze 

  • samotné bytové jednotky včetně příslušenství (sklípek), 
  • spoluvlastnického podílu na společných částech domu a přilehlého pozemku
  • vybavení jednotky (kuchyňská linka se spotřebiči, nábytek)

Úhrada bude probíhat prostřednictvím advokátní úschovy dle podmínek dohodnutých v kupní smlouvě.

Financování pořízení bytové jednotky je možné vlastními prostředky, hypotečním úvěrem, úvěrem ze stavebního spoření nebo jejich vzájemnou kombinací.

Případné vyřízení hypotečního úvěru vám rádi zajistíme zcela zdarma. Součástí je počáteční konzultace, zpracování a vyhodnocení nabídek jednotlivých finančních ústavů.

Vizualizace: Půdorysy a další vizualizace


Financování

Financování

Koupi bytové jednotky je samozřejmě možné financovat pomocí hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření. Se zajištěním financování za výhodných podmínek vám rádi pomůžeme. Zde uvádíme několik důvodů, proč při řešení financování spolupracovat právě s námi:

  • Naše služby jsou zcela zdarma
  • Spolupracujeme se všemi ústavy na trhu, zjistíme podmínky poskytnutí úvěru právě u vaší banky a porovnáme je s nabídkami konkurence
  • Zajistíme všechny podklady (zejména pro zpracování odhadu – projektovou dokumentaci, stavební povolení, smluvní dokumentaci), které peněžní ústav pro vyhodnocení Vaší žádosti potřebuje
  • Pohlídáme potřebné termíny a připravíme podklady, které jsou potřeba k bezproblémovému čerpání
  • Zařídíme za Vás veškeré úkony ve vztahu ke katastru nemovitostí (podání, výpisy, apod…)